ARCHI 22

Moderný, rodinný bungalov ARCHI 22. Bez podpivničenia je vhodný do rovinatého, prípadne mierne svahovitého terénu. Je to bungalov malej veľkostnej kategórie určený pre 4 - 5 člennú rodinu.

Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Denná časť sa nachádza v pravej časti a tvorí ju kuchyňa s malou špajzou a s priestrannou obývacou izbou, ktoré spolu vytvárajú jeden veľkopriestor s výstupom na terasu. Predsieň sa nachádza medzi dennou a nočnou časťou domu a dává prístup na denný záchod, ktorý sa nachádza na vľavo pri vchode. Nočnú časť tvorí malá chodba odkial sú dobre prístupné jednotlivé izby, spálňa a kúpeľňa so záchodom. 

Milý budúci zákazník, všetky naše typizované projekty vám samozrejme vieme prispôsobiť k vašim požiadávkam.

 

Milý budúci klient! V prípade, že si nás vyberiete na realizáciu vášho vysnívaného domčeku, získávate hneď niekoľko výhod a to už od samotnej fázy projektovania:

Tvoriť pre vás projekty domov je našou vášňou a všetky naše projekty vytvárame s dôrazom pre detail, kvalitu a pre čo najlepšiu využiteľnosť vašej navrhnutej stavby. Práve preto s vami budeme počas navrhovania úzko spolupracovať.

Pri výrobe našich stenových panelov dbáme na ich presnosť a kvalitu a práve preto sa všetky naše paneli vyrábajú z kvalitných KVH hranolov s vnútornou tepelnou izoláciou KNAUF a s opláštením FERMACELL, ktorý je odolnejší na mechanické poškodenia, má lepšie protipožierné aj zvukoizolačné schopnosti ako sádrokartón. Naše steny sa vyrábajú v špecializovanej hale a tým zaručíme ich rýchlu a presnú montáž. To nám pomôže pri spájaní panelov na niekoľko týždňov dopredu zhotovenej základovej doske, ktorú pre presnosť realizácie, tiež sami realizujeme.

Nami realizované domy štandardne dodávame s väzníkovými strechami značky, ktoré sú staticky najlepšou voľbou pre váš nový nízkoenergetický dom.  Sú známe hlavne pre svoju kvalitu a presnosť vyhotovenia a taktiež sa vyrábajú v na to určenej - špecializovanej hale. 

Strešnú krytinu dodávame značky TERRAN DANUBIA vo farbe, ktorú si vyberiete z aktuálneho katalógu. Samozrejme na všetky škrídli TERRAN vám dáva výrobca 50 ročnú záruku.

Kvalitné okná a dvere sú tak isto podmienkou pre dodanie kvalitného domu. Preto sme si vybrali za partnera práve dodávatela, ktorý má dlhoročné skúsenosti vo výrobe kvalitných plastových a hliníkových okien a dverí. V štandarde dodávame plastové okná a vstupné dvere v bielej farbe, ale zákazník si môže vyberať zo širokého špektrumu farieb a kombinácii, takže si každý určite nájde to čo sa mu najviac páči a vyhovuje.

V štandarde dom na kľúč je aj zhotovenie sádrokartónových stropov a ich plné stierkovanie v dvoch vrstvách a samozrejme farba nanášaná v dvoch vrstvách na bielo. Vďaka tomu, že robíme v každom dome celoplošnú stierku aj na strope a aj na stenách vám vieme zabezpečiť dokonalé biele farby už po dvoch vrstvách. 

Obklady, dlažby, parkety, plávajúce podlahy a sanitu si vyberie zákazník sám. My ich osadíme, namontujeme podľa našej dohody.

Vonkajšie zateplenie v štandarde dodávame v hrúbke 10 CM  s akrylátovou omietkou PEAKSTONE vo farbe podľa vášho výberu.

V prípade, že vás zaujímajú aj iné informácie, tak nás rozhodne neváhajte kontaktovať. Radi vám odpovieme na čokoľvek ohľadom výstavby, montovania, či samotnej projekcii.


VIAC INFORMÁCIÍ
Úžitková plocha 110 m2 1 podlažný 5 izbový Plochá strecha Už od 95 000 +421 944 943 075
Mám záujem o ARCHI 22